המנעולן שלך החלפת מנעול רב בריח

החלפת מנעול רב בריח

החלפת מנעול רב ברירח הוא הדבר ההכרחי ביותר לעשות במצב של פריצה, אובדן המפתחות או כשמנגנון הנעילה מפרכס ומראה סימנים של לפני המוות. כשרוצים לבצע החלפת מנעול רב בריח מומלץ עד חובה להתייעץ ולהזמין מנעולן מקצועי שיעשה את העבודה. מנעולן מקצועי ידע בדיוק איך לבצע את העבודה בצרה החלקה, הטובה והמקצועית ביותר. הזמנה שלאיש מקצוע היא קניית תעודת ביטוח ואחראיות לכל דבר, אם מנעולן מוסמך ומורשה יבצע עבורכם החלפת מנעול רב בריח אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שהדבר נעשה בצורה הטובה ביותר. מנעולן מקצועי, כמו כל בעל מקצוע ירצה לבצע את העבודות הטובות ביותר על מנת לפרסם את שמו ולהתפרנס כמה שיותר.

לתשומת לב כל ההנדי – מנים ואנשי, בניגוד ולמרות ההמלצה בפסקה הנ"ל אין זה עבירה על החוק לעשות ולהחליף את מנעול הרב בריח בעצמכם. כל מה שאתם צריכים זה ידע טכני, אמביציה, כלים נכונים ולעקוב אחר ההוראות. הכלים הנדרשים: מברג שטוח, מברג פיליפס, מפתח אלן 3, בוקסה ומפתח טי.

פירוק ידית נימית – מפרקים את הידית הפנימית על ידי שחרור הבורג בעזרת מפתח אלן שלכם.

פירוק הצילינדר והמנעול הקיים – פתחו את הדלת, יש לשחרר את הבורג האמצעי, מספר 5,אחרי שחרור שני האומים בעזרת הבוקסה והלוח ניתן לשחרר את הצילינדר.

הרכבת צילינדר חדש – מניחים את הצילינדר החדש תוך הקפדה על התאמת השיניים עם המנעול וחוזרים על השלבים בסדר הפוך על מנת לנעול את בית המנעול.

אם זה נראה לכם כמו משימה בלתי אפשרית תמיד אפשר להיעזר באיש מקצוע.

דילוג לתוכן