מנעולן מקצועי בתל אביב המנעולן שלך פורץ מנעולים בתל אביב

טיפים לבית בטוח – מנעולן מקצועי בתל אביב – המנעולן שלך

רוצים לחסוך את הגעת המנעולן לבית שלכם ולעולם לא להזמין מנעולן? הנה כמה כללים וטיפים בסיסיים שאם תלכו לפיהם, תוכלו לשמור על בית נקי מפריצות, בטוח ולעולם לא להתקשר למנעולן:

  • מפתחות הבית – יודעים מה הדרך הקלה ביותר לפרוץ לבית שלכם? לא צריך מנעולן מקצועי כדי לענות על השאלה הזאת, זה מובן מאליו: בעזרת המפתח שלכם… כן, כאשר יש לפורץ גישה למפתח שלכם, הכי קל לו לפרוץ לבית שלכם. זה נשמע מצחיק אבל זאת האמת. לכן יש חשיבות רבה היכן אתם שומרים את המפתח הראשי לבית והיכן אתם מאחסנים את מפתחות הרזרבה. רבים חושבים שפורצים נכנסים לבית בשעות הלילה הקטנות. אנחנו מגיעים הביתה וזורקים את צרור המפתחות על הדלפק או תולים אותו בכניסה. פעם כך זה היה נהוג ואין ספק שחייהם של הפורצים נעשו קשים יותר מאז שמנהג זה של תליית המפתח ליד הדלת עבר מעולם אך גם מערכות האזעקה השתפרו מאז וחייהם של הפורצים קשים שבעתיים כיום. גם להשאיר מפתח תחת לשטיח הכניסה זה מנהג שלא כדאי לכם לאמץ. בקיצור הבנתם את העניין, מפתח הוא כלי הפריצה היעיל בעולם… שמרו עליו מכל משמר, אל תשכפלו יותר מדי מפתחות או תתנו לכל ילד בגיל קטן ואחסנו את המפתחות במקום בטוח ולא גלוי.

צריכים בכל זאת מנעולן מקצועי בתל אביב? פנו אך ורק למנעולן בעל הסמכה מקצועית מתאימה למנעולן שלך ותקבלו שירות ללא תחרות מעכשיו לעכשיו.

  • קודים – יש לכם מערכת אזעקה בבית? קודן באוטו? אל תשאירו את הסיסמה אותו דבר יותר מדי זמן. החליפו סיסמא כל תקופה מסוימת ותקשו עוד יותר על הפורצים. שימו לב הנה דוגמה: נכון יש לכם קוד קבוע ברכב ובבית לאזעקה? שימו לב שרק הכפתורים שאתם לוחצים עליה כל הזמן מלוכלכים ואפשר בקלות לגלות מה המספרים שמשמשים אתכם לפתיחת ונעילת קוד הזעקה והדלת… בנוסף רצוי שלא תספרו למי שלא חייב לדעת מה הקוד שלכם ואל תסמסון את המספר לא בוואטסאפ ולא בהודעה לאף אחד.

פרצו לכם לבית לפני שהספקתם ליישם את הכללים הללו? הזמינו את המנעולן שלך, מנעולן מקצועי בתל אביב, מנעולן מומחה שיסייע לכם להחזיר את המצב לקדמותו על ידי תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים ושדרוג מערכת ההגנה בבית.

  • עזרים נוספים – בקטגוריה זו נכללים כל שאר הדברים הקטנים שאתם יכולים לעשות על מנת למנוע מלעזור לפורצים במלאכתם. חלונות למשל: עשו לעצמכם ולבני ביתכם מנהג לסגור את כל חלונות הבית ואת דלתות המרפסת והחצר כאשר אתם עוזבים את הבית לבד בלי שיהיה בו אף אחד, בין אם לכמה שעות רצוף ובטח אם אתם עוזבים לכמה ימים או יותר במהלך חופשה למשל. ואם אתם זוכרים לסגור את החלונות אולי כדאי שתזכור לעומת זאת לפתוח את הרדיו או להשאיר את הטלוויזיה דולקת למשל כאשר אתם יוצאים לכמה שעות. זה בוודאי ירתיע את הפורצים שיחשבו פעמיים אם יראו בית במצב כזה ולא ייקחו סיכוי שאולי יש מישהו בבית. כיום קל וזול להתקין מצלמות אבטחה או אפילו מצלמות דמה שגם הן יעשו עבודה מצוינת בהרתעת פורצים וגנבים מלחשוב בכלל לפרוץ אליכם לבית וכמובן כלב בבית או בחצר, לא פתרון דיגיטלי אבל הפתרון הכי יעיל שבעולם…

מנעולן מקצועי בתל אביב – המנעולן שלך – חילוץ, תיקון והחלפת כל סוגי המנעולים ברכב ובבית

המנעולן שלך הוא מנעולן מקצועי בתל אביב מומחה לכל סוגי המנעולים הקיימים כולל מנעולים משוכללים, מנעולים חשמליים, מנעולים המחוברים לקודן או לאימובילייזר ברכב או למערכת האזעקה ביתית ועוד.

אבד לכם המפתח היחיד לרכב או לבית? הזמינו מנעולן מקצועי בתל אביב שיגיע בחצי השעה הקרובה ויעזור לכם להתגבר על הבעיה בין אם בעזרת שכפול מפתח לרכב מכל סוג או פריצה בעזרת כלים מכאניים את דלת הרכב התקועה או הוצאת המפתח התקוע בסוויץ למשל וכל בעיה אחרת.

מנעולן מקצועי בתל אביב – התקנת מנעול ג'ואל וכל מנעול מתקדם אחר בבית או בבית העסק

מנעול ג'ואל הוא מנעול מקצועי מתקדם שאפשר להתקין בנכס בו יש פריטים יקרי ערך והוא מתפקד כמו מנעול כספות מקצועי לכל דבר. זהו מנעול עליון בעל שלושה בריחים שמקרינים בנוסף למנעול הרגיל לאבטחה כפולה ומשולשת על הנכס. המנעול מותקן לתוך המשקוף וכל פורץ שמכיר אותו יחשוב פעמיים ושלוש האם כדאי לו לנסות לפרוץ לנכס שמותקן בו מנעול כזה והתשובה היא: לא… לא כדאי לו והוא ילך לנסות את מזלו במקום אחר.

המנעולן שלך מתמחה בהתקנת מנעולים חכמים ומורכבים כמו מנעול ELOCK (מנעול אלקטרו מגנטי) גם בדלתות זכוכית ובדלתות עץ וישמח לתת לכם שירות מתקדם בתחום. חייגו עכשיו או השאירו פרטים מלאים באתר לחזרה אליכם בשעה הנוחה לכם.

מנעולן 24 שעות ביממה – המנעולן שלך

מנעולן מקצועי יידע לטפל במגוון רחב של מנעולים ברכב מכל סוג ודגם ובמנעולים בכל בית לרבות מנעולי רב בריח. מנעולן מקצועי יגיע אליכם תוך 30 דקות לכל היותר מרגע קבלת הקריאה ועד הגעתו לשטח. מנעולן מומחה יגיע לכל מקום שהזמנתם אותו בכל שעה ביום ובלילה ובכל מזג אוויר שהריי אתם לא בוחרים מתי להיתקע במקרה חירום כמובן…

צריכים מנעולן מקצועי לשעת חירום בתל אביב והסביבה? המנעולן שלך הוא המנעולן מקצועי לביצוע כל עבודת פריצה ומנעולנות מתקדמת או פשוטה באזור מגוריכם. מוזמנים לקבל יעוץ מקצועי גם בטלפון ואולי נחסוך לכם את הגעת המנעולן עם טיפ פשוט שלא הבחנתם בו שיעזור לכם לשחרר מפתח תקוע וכדומה.

עוד שירותים של המנעולן שלך בתל אביב והסביבה: תיקון והחלפת צילינדרים, תיקון והחלפת סוויץ לרכב, התקנת מנעול חשמלי, פריצת כספת בעלת לוח מאלקטרוני או כספת ישנת שאבד לכם המפתח היחיד אליה, פריצת דלת טרוקה או דלת שנתקע בה המפתח ועוד מגוון רחב של שירותי פריצה אחרים בהם מתמחה המנעולן שלך, המספק את השירות בתל אביב והסביבה.

לסיכום,

יש הרבה מצבים בהם אנחנו תקועים מחוץ לבית או לרכב או חלילה בתוכם, בלי יכולת לצאת או להיכנס, בין אם אבד או נשבר לנו המפתח או מכל סיבה אחרת הקשורה ללדת ולמנעול הדלת. הכי חשוב זה קודם כל לא להרגיש חסרי אונים ולזכור שצלצול פשוט למנעולן שלך יכול לשחרר אתכם בקלות, בין אם ביעוץ טלפוני בהגעה עד אליכם תוך חצי שעה לכל היותר מרגע הקריאה, במידה ואתם נמצאים קרוב, אך נגיע במיוחד גם ממקום מרוחק לפי מידת החירום בה אתם נמצאים.

אל תהססו להתקשר אלינו בכל רגע ביום שהריי זוהי העבודה של המנעולן מקצועי, להיות זמין 24 שעות ביממה לכל קריאה שנקווה שלא תבוא אף פעם אבל אם כן אז להתראות ובהצלחה!

דילוג לתוכן