המנעולן שלך מנעול לדלת זכוכית

מנעול לדלת זכוכית

דלתות זכוכית הן ללא ספק הדלתות המיוחדות ביותר. לא רק שהן שקופות, יפות ומקנות מראה יוקרתי לבית ולמשרד, גם דורשות טיפול שונה במקרה של תקלות, במיוחד במנעול לדלת זכוכית. כשרוצים להחליף מנעול לדלת זכוכית יש לזכור כמה דברים על דלתות זכוכית. הן רגישות ביותר, הרבה יותר מפלדלת ולכן אי אפשר לקדוח בהן. החלפת מנעול לדלת זכוכית הוא תחום והתמחות ייחודי ביותר, שרק מנעולן העובר השתלמויות רבות ידע כיצד להחליף מנעול לדלת זכוכית לעומת מנעולנים מתחילים שיכולים לגרום לכם נזק רב למנעול לדלת זכוכית ולדלת כולה, דבר שיביא איתו תיקונים היעלו לכם יותר כסף.

כשמדברים על מנעול לדלת זכוכית צריך לדבר על כמה סוגים בולטים של מנעולים לדלתות זכוכית:

מנעול חובק זכוכית:

מנעול חובק זכוכית הוא סוג של מנעול לדלת זכוכית, הייחודית שלו היא שהמנעול מוצמד לדלת הזכוכית בעזרת שני רפידות גומי משני צדדיו של הדלת.

מנעול מגנטי:

מנעול מגנטי לדלת זכוכית מזכירה את המנעול המגנטי שיש לנו בכניסה אבל הוא במעט שונה, הלחץ המגנטי המופעל בדלת הזכוכית נמוכה מזו שעל דלתות כניסה ופנים מעץ, ברזל ומתכת. דלתות הזכוכית הן רגישות ולא יעמדו בלחץ מגנטי שכזה.

מנעול חשמלי:

מנעול מיוחד המופעל באמצעות גלי חשמלי, דבר המבטיח נעילה בטוחה ומושלמת. דלתות חשמל לדלת זכוכית באה בתיאום מושלם עם מערכות בקרה כמו אינטרקום.

דילוג לתוכן