פורץ דלתות המנעולן שלך פורץ מנעולים בתל אביב

דברים שכדאי לברר לפני שמזמינים שירות של פורץ דלתות

למי מאתנו לא קרה מקרה בו הוא הגיע הביתה וכשהתכוון לשלוף את המפתח מהכיס או מהתיק התברר לו שהמפתח לא בכיס? רגע כזה, בו אנו מגלים שאבד לנו המפתח הוא רגע לא נעים כלל, אינספור מחשבות שרצות בראש, היכן הייתי? מה עשיתי? האם מישהו כבר הספיק לקחת אותו ולשכפל? האם הוא נגנב? ואז מתחילים החיפושים, ברכב ואצל השכן שהיינו אצלו מוקדם יותר, ובמכולת, ובחניון, בהחלט אובדן של צרור מפתחות הוא אחד הדברים המתסכלים שיכולים לקרות לאדם, ממש כמו לאבד ארנק או מכשיר סלולרי ואף יותר קשה.

במקרים כאלו, אחרי שאנחנו מגיעים לכדי מיצוי ומסיימים את כל הבדיקות והחיפושים ואחרי שסיימנו לכעוס על עצמינו על איך לא השארנו מפתח רזרבי אצל השכנה, ואיך לא שיכפלנו עוד מפתח לאמא, לאחר שכל המחשבות הללו מגיעות לכדי מיצוי אנו נאלצים להזמין לבית פורץ דלתות שיפרוץ את דלת ביתנו ונוכל להיכנס.

בקשו מהפורץ דלתות להציג לכם רישיון מנעולן מוסמך

דווקא אז ברגע הלא נעים הזה, עלינו לברר מי הוא פורץ דלתות המומלץ על חברינו או מכרינו או על גוגל, ואיך עכשיו נבחר אחד? הרי פריצה לבית למשכננו הפרטי באישורינו היא עניין רגיש מאוד ולא נרצה שכל אדם שאיננו מכירים יפרוץ לביתנו, ללא ספק הדבר ראשון שאנחנו מחפשים באדם שיפרוץ לביתנו הוא שנוכל להאמין לו, כלומר שהאדם שמולנו יהיה אמין ומקצוען ולא פורץ רכבים בפנסיה, אין דרך אחרת לבדוק אמינותו של אדם זר והכשרתו לבצע פריצה אלא על ידי הצגת רישיון מנעולן.

כמובן כמו בכל מקצוע יש אנשים שעברו הכשרה והוסמכו לבצע עבודתם כפורץ דלתות ויש אנשים שלימדו את עצמם, כאשר מדובר בפריצת מנעולים, מומלץ מאוד לפנות אך ורק לאנשי מקצוע אשר עברו הכשרה, שכן הכשרה בתחום זה אינה ניתנת לכל מי שמבקש לעבור אותה, בכדי להיכנס למסלול לימודים של מנעולן וללמוד את התחום באופן מקצועי יש להציג בראש ובראשונה תעודת יושר מאושרת על ידי משטרת ישראל, אדם אשר מעוניין ללמוד ולקבל רישיון של מנעולן לא יוכל לעשות זאת אם אין ביכולתו להוציא תעודת יושר אשר מוכיחה כי הוא נקי כפיים ואין לו עבר פלילי.

בררו לגבי תחומי הידע של הפורץ דלתות וניסיונו בפריצת מנעולים מהסוג הרלוונטי

דבר נוסף שאתם מאוד רוצים שיהיה לפורץ דלתות שלכם הוא את הניסיון והידע המקצועי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. לא כל מנעולן ידע להתמודד עם פריצת כל מנעול, לפחות לא באותה דרך, מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב יבחן תחילה את הבעיה וינסה לפתור אותה בדרך שתסב את הנזק הכי מועט למנעול הדלת. כמובן שלעיתים הדרך היחידה לפרוץ תהיה על ידי קדיחה והריסת המנעול, אולם ברוב המקרים, כשמדובר בפורץ דלתות מומחה, הפריצה לא תפגע במנעול עצמו אלא רק בצילינדר.

בררו אם המנעולן מחזיק בכל הציוד הנדרש במקרה שיש צורך בהחלפה או תיקון של הצילינדר

חשוב לומר שבמידה ומגיע אליכם פורץ דלתות שאינו מצויד בצילינדר חלופי או גרוע מכך שאינו עוסק בהחלפת צילינדרים או תיקון המנעול אלא רק עוסק בפריצת מנעולים, צריכה להידלק לכם נורת אזהרה אדומה מהבהבת ובוהקת! פורץ דלתות שאינו מחזיק ציוד לתיקון מנעולים ונמנע מלתקן את המנעול, ככל הנראה אינו מחזיק בתעודת מנעולן ואת הידע שלו על פריצות השיג בדרכים אחרות ופחות כשרות, מה גם שהשארה של הדלת פרוצה ללא תיקון מיידי שלה, עלול לעלות לכם בעוגמת נפש נוספת.

שימו לב: האם המנעולן ביקש מכם הוכחת בעלות על הבית או על הרכב?

לאחר שבדקתם וגיליתם שפורץ דלתות שהזמנתם אכן מחזיק ברישיון של מנעולן מוסמך וכמו כן, הוא מצויד ומאובזר בכל מה שנדרש בכדי לתקן את הנזק שיגרם למנעול לאחר הפריצה, כנראה שעומד מולכם אדם אמין שאפשר לסמוך עליו ולתת לו לבצע את העבודה. אם אתם עדיין מרגישים חשופים מידי לאחר שהדלת של ביתכם נפרצה על ידי אדם זר, שימו לב לדבר הבא: האם לאחר הפריצה המנעולן ביקש מכם לראות מסמך כלשהו אשר מעיד על כך שהבית שאותו הוא פרץ הוא אכן הבית שלכם? מנעולן בתל אביב מקצועי שמבין את הרגישות של המקצוע בו הוא עוסק, יבקש מכם מייד לאחר הפריצה שתציגו לו מסמך כלשהו כמו תעודה או מכתב שמעיד על כך שאתם באמת הדיירים שמתגוררים בבית שנפרץ ולא נוכלים שחיפשו דרך קלה לפרוץ לבית.

שירות של פורץ דלתות בתל אביב הוא אינו תמיד זול ולפעמים אתם נאלצים לשלם כמה מאות שקלים על 5 דקות של עבודה, יחד עם זאת עבודתו של מנעולן היא סביב השעון, היא דורשת מאיש המקצוע לעבור קורסים והכשרות להעמקת הידע והתעדכנות בכל החידושים בתחום ודורשת יכולות מתן שירות ויושרה גבוהות, לכן בעת בחירת פורץ לבית עליכם להפעיל שיקול דעת שאינו מסתמך אך ורק על מחיר כזה או אחר, אלא על אמינותו ומקצוענותו של האדם שעומד מולכם.

דילוג לתוכן