שחזור מפתחות לרכב בתל אביב

איבדתם את המפתחות לרכב? המפתח נשבר בחור המנעול? חברת המנעולן שלך מציעה לכם פתרון מהיר ויעיל לשחזור מפתחות לרכב בתל אביב. צוות החברה יגיע ברכב מדוגם ומצויד בכלי עבודה חדשנים, ויטפל במקום בשחזור מפתחות לרכב. בזכות המעבדה הניידת של החברה, ניתן לספק שירות שחזור מפתחות לרכב בתל אביב בכל כתובת ובכל שעה, ואין צורך לשלוח את הרכב או המפתחות לתיקון במעבדה רחוקה או ליצרן. שחזור מפתחות יכול להיעשות רק על ידי מנעולן מורשה ומומחה, אשר מכיר את כל סוגי הרכבים ויודע לתת מענה בכל קריאה. שירות זה חוסך לכם זמן יקר ומציע לכם פתרון אמתי במקרים בהם אתם ממהרים, לחוצים או חסרי עצות.​

המנעולן שלך - מנעולן רכב בתל אביב

שירות שחזור מפתחות לרכב

מתי יש צורך בשירות שחזור מפתחות לרכב? בעיקר בארבעת המצבים הבאים:

● כשאינכם מצליחים למצוא את המפתח לרכב.

● כשיש חשש שהמפתחות נגנבו.

● כשהמפתח נשבר בתוך או מחוץ לחור המנעול.

● כשהמפתח אינו עובד ואינכם מצליחים לפתוח אתו את דלתות הרכב או להתניע.

בכל אחד מן המקרים הללו כדאי להזעיק מנעולן מורשה, אשר יוכל לבצע שחזור מפתח לרכב. לעתים יהיה צורך לפרוץ את הרכב ורק לאחר מכן לבצע שכפול של המפתחות. במקרה כזה צריך לוודא שהמנעולן מגיע עם כל הציוד הנדרש ויכול לבצע את המשימה במינימום נזק.

מנעולן המתמחה ברכבים יוכל לתת מענה גם במקרים של אימובילייזר או כשיש צורך בשכפול מפתחות לרכב ועל כך נרחיב בהמשך. כאשר אתם מזעיקים איש מקצוע, יש לוודא שאתם פונים לחברה אמינה ובעלת המלצות, המעסיקה רק מנעולנים בעלי רישיון פריצה מן המשטרה. מנעולן אמין ידע להמתין לבעל הרכב ולאמת את בעלותו לפני שהוא ניגש לעבודה, וכך מונעים מראש מצבים לא נעימים, אי הבנות ומעשים הגובלים בפלילי.

שכפול מפתחות לרכב

מקרה נוסף בו שירות שחזור מפתחות לרכב בתל אביב מתגלה כיעיל, הוא כאשר אתם רוצים להכין עותק נוסף של המפתחות. מנעולן בתל אביב יישלח אליכם עם מעבדה ניידת, בה ניתן לבצע שכפול מפתחות לרכב. זהו שירות מהיר וזמין, המתאים כאשר יש מספר אנשים הנוהגים על אותו רכב ורוצים לוודא שלכולם יהיה מפתח. במקרה כזה בו אתם זקוקים לשירות שכפול מפתחות לרכב, מומלץ לוודא שהמנעולן עונה על הקריטריונים הבאים:

● חבר בארגון המנעולנים בישראל.

● מיומן במתן פתרונות לכל דגמי הרכבים.

● מחירים הוגנים. מחיר שכפול מפתחות אינו צריך להיות יקר. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהתעריף יכול להשתנות בהתאם לסוג הרכב והאם יש צורך לקודד אימובילייזר.

מכונה לשכפול מפתחות לרכב ולבית

שחזור מנעול לרכב

בחלק מן המקרים, שחזור מפתחות לרכב בתל אביב יכלול גם שחזור מנעול לרכב. כאשר הבעיה היא במנעול עצמו או כשאינכם מוצאים את המפתחות, תוכלו להזעיק מנעולן. מנעולן מורשה ובעל ניסיון, יבצע שחזור מנעול לרכב, כולל מחיקת הקוד הנוכחי וקידוד מחדש.

שחזור מנעול רלוונטי גם לאחר שנעשה ניסיון פריצה לרכב או שרכבכם נגנב והוחזר אליכם. החלפת המנעול תחזיר לכם את תחושת הביטחון בכך שאין אדם נוסף המסתובב עם עותק של מפתחות לרכב. את השירות ניתן להזמין במהלך כל שעות היום, ובמקרים דחופים ניתן להתקשר 24/7 למוקד החברה. במקום לגרור את הרכב למוסך, פנייה לחברה תחסוך לכם זמן רב ובמקרים מסוימים גם כסף.

אימובילייזר

אז מה זה בעצם אימובילייזר? תוספת שבב למפתחות הרכב והתקן אלקטרוני ברכב עצמו, שנועדו למנוע גניבות. במקרים כאלו, שחזור מפתחות לרכב זו פעולה מורכבת יותר, המחייבת ידע ומיומנות. במקרה של אובדן מפתחות או גניבה, ניתן לקודד מחדש אימובילייזר לרכב ולשם כך תוכלו לפנות למוסך מקצועי או מעבדה מורשית.

חברת המנעולן שלך מציעה לכם שירותי שחזור מנעול ושכפול מפתחות לרכב, גם במקרים בהם יש צורך במחיקת הקידוד ממחשב הרכב ועדכון קידוד חדש.

 

לחברה יש המלצות רבות וניסיון בעבודה עם כל חברות יצרני הרכב, והיא מתחייבת לזמני הגעה מהירים ושירות תיקונים המתבצע במעבדה ניידת בתוך רכב מדוגם ומאובזר לחלוטין, בציוד חדיש ומתקדם.